Appeal of UCU to the Global Academic and Research Community

Appeal Of Ukrainian Catholic University to the Global Academic and Research Community
Ukraina oczami naszych studentów

Autorem zdjęć jest Nikita Zhadan.
Zatrzymajmy wojnę! Apel polskich ukrainistów

Зупинімо війну! Заява польських україністів Let's stop the war! The appeal of lecturers of Ukrainian studies in Poland
Informacja na temat sytuacji na Ukrainie

Russia's War Against Ukraine: What Is At Stake?

Round Table: Russia's War Against Ukraine: What Is At Stake? Friday, 25 February 2022, time: 10.00 AM (MST, UTC-6), 12.00 PM (EST, UTC-4), 7.00 PM (EEST, UTC+3)
Romowie. Zwyczaje związane ze śmiercią i pochówkiem

Szanowni Państwo, w imieniu naszego partnera Inicjatywy (Nie)zapomniane cmentarze zapraszamy na wykład dra Adama Bartosza pt. "Romowie. Zwyczaje związane ze śmiercią i pochówkiem", w dniu 23 lutego (w środę) w godzinach 18.00-20.00 na platformie zoom.
Zajęcia online w semestrze letnim

W semestrze letnim roku akademickiego 2021/2022 będą prowadzone w formule online następujące zajęcia:
Międzynarodowe sympozjum

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 22 lutego 2022 r. odbędzie się międzynarodowe sympozjum organizowane przez Centrum Religijne im. Ihora Skoczyliasa UKU i Zakład Studiów Polsko-Ukraińskich WSMIP UJ, które dotyczyć będzie wspominkowych praktyk w metropolii kijowskiej w czasach nowożytnych.