Konferencja w 40-lecie wyboru kard. Karola Wojtyły na papieża

Uniwersytet Jagielloński, Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych, Katedra Ukrainoznawstwa, Fundacja św. Włodzimierza Chrzciciela Rusi Kijowskiej w Krakowie, Zjednoczenie Łemków oraz Koło Naukowe Studentów Ukrainoznawstwa UJ "Wernyhora" zapraszają na konferencję naukową w 40-lecie wyboru kard. Karola Wojtyły na papieża pt. "Duchowo niepodzielna Europa »dwóch płuc« świętych Benedykta, Cyryla i Metodego w myśli i działalności ekumenicznej św. Jana Pawła II".

Konferencja odbędzie się w środę, 16 października 2018 roku, w godz. 10.00-19.30, w auli Collegium Novum UJ, ul. Gołębia 24, I piętro.