перейти до основного змісту

Навіґація Навіґація

Zaproszenie na konferencję naukową

Uniwersytet Jagielloński, Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych, Katedra Ukrainoznawstwa, Fundacja św. Włodzimierza Chrzciciela Rusi Kijowskiej w Krakowie oraz Koło Naukowe Studentów Ukrainoznawstwa UJ "Wernyhora" zapraszają na konferencję: "Wołyń w polskiej pamięci, polityce historycznej, dziełach literackich, ich adaptacjach filmowych oraz świadomości społecznej".

Środa, 30 listopada 2016 roku, godz. 10.00-20.30, aula Collegium Novum, ul. Gołębia 24.

завантажити файли
рекомендовано