"Między Słowianami - polsko-ukraińskie stosunki polityczne i kulturalne w obliczu przemian"

Koło Naukowe Studentów Ukrainoznawstwa UJ "Wernyhora" pragnie zaprosić do wzięcia udziału w organizowanej przez siebie dnia 29 maja 2015 roku Konferencji Naukowej pt. "Między Słowianami - polsko-ukraińskie stosunki polityczne i kulturalne w obliczu przemian."

Języki konferencji: polski, ukraiński.

Zapraszamy wszystkich studentów, doktorantów oraz pracowników naukowych zainteresowanych tematyką polsko-ukraińską.

Aby dokonać zgłoszenia, należy wypełnić formularz i przesłać go na adres knsu.uj.wernyhora@gmail.com w terminie do 22.05.2015 roku.